Twój kulinarny horoskop

Nie każdy wierzy w horoskopy, ale dla niektórych osób są one ważną wskazówką przy podejmowaniu życiowych decyzji a nawet nieodzownym elementem życia codziennego. Wybierając życiowego partnera, podejmując decyzje finansowe, czy planując podróż kierują się wskazaniami horoskopu.

Astrologia wkracza również do kuchni. Jest podstawą do przyrządzania potraw zgodnych z naszą naturą. Zodiakalna kuchnia pozwala zachować wewnętrzną harmonię, prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie.

Pośpiech codziennego życia nie zawsze pozwala nam odżywiać się zgodnie z potrzebami naszego organizmu. Bardzo często "na szybko" zjadamy coś przypadkowego, łatwo dostępnego, ale nie zawsze zdrowego.

Odżywiając się zgodnie z zasadami astrologi odpowiadamy na często nieuświadomione potrzeby naszego organizmu. Każdy znak zodiaku ma charakterystyczny zestaw cech, ma różne wymagania odnośnie żywienia.

Wiedząc jak ważny wpływ na nasze życie ma nasza dieta spróbuj potraw, które są zgodne z Twoim znakiem zodiaku. Zarówno dla tych którzy wierzą w horoskopy jak i sceptykom proponujemy Horoskop kulinarny. Przekonaj się sam, w naszej restauracji każdy zodiak znajdzie coś dla siebie.